+
Vibrátor Lelo Siri je krásná a chytrá v hojné míře. Vibrátor Lelo Siri se ukazuje jako nejmocnější smyslná masážní hračka k vašemu nejlepšímu vzrušování pro následující dny. Je určena především na intenzivní dráždění na klitorisu, ale také pro stimulaci na celém těle a všech erotogenních zónách, a to jak u ženy nebo muže. Sílu Vibrátor Lelo Siri čerpá ze silnějšího a efektivnějšího motoru, který jí umožnil přinést ještě více vzrušující a cílené vibrace

LUBE4YOU

Čistý lubrikační gel na bázi vody, určený k zvlhčení a zlepšení prožitku pri pohlavním styku. Gel je vodou rozpustný, nedráždivý, bez tukových složek.

LELO SIRI

Tyto jsou řízeny mikroprocesorem a můžete si tedy vybrat ze šesti druhů kombinovaných vibrací. V každém programovém módu si ještě můžete vybrat z 10 stupňů intenzity. Siri je ještě více ergonomicky tvarovaný vibrátor než jeho předchozí sestřičky Nea a Lily, jehož tvar přináší lepší vibrační efekt s poměrně více intenzivní silou a to i při využití jedinečné funkce Buzz, což je nejtišší vibrace, zcela diskrétní a osobní, ale dostatečná k vašemu dosažení orgasmu. Brzy zjistíte, že vznikne úzký vztah mezi vámi a Siri, který vám přinese nečekaně rychlé požitky, se Siri budete přítelkyně na věky.
Po stisknutí tlačítka ‚>‘ Vám Lelo Siri nabídne:
šest druhů naprogramovaných vibrací (plynulé vibrace i pulzní vibrace).

Materiál:
Kvalitní plast ABS na ovládací části se sametovou úpravou povrchu v kombinaci s lékařským silikonem na funkční části.

Provoz a nabíjení:
Vibrátor je akumulátorový, nabíjecí. Akumulátor Li-Ion 500mAh 3,7 V. Nabíjení max. 2 hodiny adaptérem jako na mobilní telefon. Výdrž na jedno nabití až 4 hodiny. Pohotovostní doba až 90 dnů. Velice tiché vibrace (hlučnost menší než 50 dB). Vibrační frekvence 120 Hz. Čtyř tlačítkové ovládání s podsvětlením a indikací stavu nabití, možnost uzamčení tlačítek.

Příslušenství obsahuje:
Nabíječku.
Dárkovou krabičku.
Saténový sáček pro uschování vibrátoru.

Barva:
Fialová.

Velikost:
délka 96 mm,
šířka 45 mm,
tloušťka 37 mm,
hmotnost 71 gramů.

Vhodný typ lubrikačního gelu:
Lubrikační gel na vodní bázi, nedoporučujeme používat lubrikační přípravek obsahující silikon .

Lube 4 You – 100ml

Cistý lubrikacní gel na bázi vody, urcený k zvlhcení a zlepšení prožitku pri pohlavním styku. Gel je vodou rozpustný, nedráždivý, bez tukových složek. Nepoškozuje kondomy!

  • 100% kompatibilita s latexovými kondomy
  • certifikován podle evropské normy
  • extra dlouhotrvající kluznost
  • nezasychá
  • neutrální chuť
  • vodou ředitelný a smyvatelný
  • bez olejů a tuků
  • praktický uzávěr, který nekape
  • bez parfemace
  • Objem balení 100ml.

Tags: , , ,