Lelo opět boduje a došlou s převratným designem u svých vibrátorů. Ukážeme si zde LELO Alia black a LELO Isla black, které mě opravdu zaujali. Tyto nové designové vibrátory lelo zaujmou už jenom svým vzhledem, zajímalo by mě co dokáží.

Lelo Alia je hravý malý vibrátor pro externí masáž a vzrušování po celém těle a na všech erotogenních zónách. LELO Isla black je středně velký vibrátor, jehož tvar překvapí každou ženu, jakmile jej uvidí. Jeho projmutá silueta kopíruje křivky ženského těla a nabízí maximální funkčnost přizpůsobující se požadavkům ženy a zajišťující, že vždy dostane nejhlubší uspokojení s úžasným výsledkem.

LELO Alia black je vibrátor z nové řady firmy Lelo Insignia. Řada Insignia má vytříbený design, který je zcela stylový a mezi vibrátory již pověstný svým netradičním, ale velice funkčním tvarem, jedinečnou švédskou propracovaností a nejkvalitnějšími materiály. Sérii Insignia tvoří tři nezaměnitelné výrobky – Lelo Alia, Lelo Isla a Lelo Soraya. Všechny mají tvar, který vám poskytne intimní pocit luxusu a maximální potěšení i vzrušení.
Lelo Alia je hravý malý vibrátor pro externí masáž a vzrušování po celém těle a na všech erotogenních zónách a to jak u ženy, tak i u muže. Jeho velice tiché vibrace a hladký tvar s jemnými liniemi spolu s jemnou sametovou skořápkou ze sametového silikonu a zvýrazněné vibracemi od silného motoru vás nenechají v klidu. Užijte si pocity maximálního laskání a dráždivého vzrušování při svých intimních chvilkách.

LELO Isla black je středně velký vibrátor, jehož tvar překvapí každou ženu, jakmile jej uvidí. Jeho projmutá silueta kopíruje křivky ženského těla a nabízí maximální funkčnost přizpůsobující se požadavkům ženy a zajišťující, že vždy dostane nejhlubší uspokojení s úžasným výsledkem.
Kombinace nejkvalitnějších materiálů propůjčuje Lelo Isla luxusní vzhled, ale i příjemné prožitky při všech způsobech vzrušování. Jemný chirurgický silikon se sametovým povrchem je příjemný na kůži i na sliznicích, po nanesení lubrikačního gelu je velice kluzný a nebudete jej vnímat jinak než rozkošnicky.

Více informací naleznete na www.kuperotiku.cz a to konkrétně v sekci, která se zaměřuje pouze na Lelo výrobky.

Tags: , ,